X
تبلیغات
زولا
صفحه اصلی پست ها زندگینامه یانی آر اس اس نسخه موبایل تماس با ما
لینک دوستان
آمار سایت

نام:

فارسی: لوسرو                          انگلیسی: Lucero


نام خانوادگی:

فارسی: هوگازا لیون                        انگلیسی: Hogaza León


متولد: 7 شهریور 1349 (29 آگوست 1969) در مکزیکو سیتی ، کشور مکزیکلوسرو در سال 1969 در پایتخت کشور مکزیک متولد شد. مادر وی یکی از بازیگران کشور مکزیک بود. او در سن 10 سالگی فعالیت هنری خود را با اجرای برنامه های کودکان شروع کرد. لوسرو توانست از همان سنین بچگی قدرت هنری خود را به دیگران اثبات کند. پس از آن در سن 18 سالگی پیشنهاد هایی برای بازی در فیلم های مختلف به وی ارائه شد. او توانست در زمینه ی بازیگری هم خوش بدرخشد. همچنین به وی پیشنهاد هایی برای همخوانی در آلبوم های خوانندگان معروف نیز شد و او از طریق همخوانی با سایر خواننده ها ، کار خوانندگی خود را هم آغاز کرد.
او پس از این نام خود را به لوسریتو تغییر داد و سه آلبوم شخصی با این نام و با کمک خواننده ای به نام مانوئل میجارس روانه ی بازار کرد. را بطه او و مانوئل سر انجام به ازدواج منتهی شد و وی پس از ازدواج به درخواست شوهرش نام خود را مجددا به لوسرو برگرداند (جالبه که بدونید لوسرو و شوهرش 12 سال اختلاف سن دارند!). او توانسته است در در طول زندگی هنری خود جوایز زیادی را هم در زمینه ی بازیگری (تئاتر و سینما) و هم در زمینه ی خوانندگی بدست بیاورد. البته در سال های 2000 و 2002 به دلیل بارداری فعالیت کمرنگ تری داشت.
او از سال 2003 دست به کارهای تبلیغاتی برای محصولات آرایشی زد و در این زمینه هم بسیار موفق عمل کرد. در اواخر سال 2008 با یانی آشنا شد و یانی از او درخواست کرد که به عنوان خواننده ی مهمان ترانه ای را در کنسرت وی در سال 2009 بخواند. همچنین یانی از وی دعوت کرد تا ترانه هایی را برای نسخه ی اسپانیولی آلبوم جدیدش بخواند. در ابتدا لوسرو از کار با یانی دوری می کرد و دلیل آن هم به گفته ی خودش "ترس از خراب کردن محبوبیت و مشهوریت یانی" بوده است اما در نهایت با پافشاری ریک ویک و یانی در 2-3 ماه مانده به آغاز کنسرت لوسرو راضی میشود که که با یانی همکاری داشته باشد.
جالب است بدانید که لوسرو هیچ مدرک مرتبطی در زمینه ی کار خویش (نه بازیگری و نه خوانندگی) ندارد و به گفته ی خودش تنها به دلیل داشتن استعداد توانسته است به این مرحله برسد. البته لوسرو در زمینه های دیگری (مدل لباس و مانکن و ...) هم فعالیت داشته که بهتره در موردش چیزی نگم!

در زیر تصویر یکی از پوستر های تبلیغاتی لوسرو برای تبلیغ کرم می بینید:


برای دیدن پوستر در سایز 2370 * 3141 پیکسل روی تصویر زیر کلیک کنید


کپی برداری از مطالب فوق تنها با ذکر نام منبع مجاز است

[ جمعه 1 مرداد 1389 ] [ 16:55 ] [ علیرضا ]

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ی سایت و مطلع شدن از اخبار و پست ها از طریق ایمیل ، لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:

ورود به خبرنامه