صفحه اصلی پست ها زندگینامه یانی آر اس اس نسخه موبایل تماس با ما
لینک دوستان
آمار سایت

HTML clipboard

نام:

فارسی: ریک                          انگلیسی: Ric یا Rick


نام خانوادگی:

فارسی: ویک                        انگلیسی: Wake


متولد: 11 آگوست 1970 (17 شهریور 1349) در شهر لندن کشور انگلستانریک در سال 1970 در شهر لندن چشم به جهان گشود. در دوران کودکی یکی از باهوش ترین و نابغه ترین دانش آموزان کشورش بود. از سن 14 سالگی شروع به آموختن اصول و قواعد موسیقی کرد و در یکی از جلسات آموزش با خواننده ای آشنا شد و از همان موقع کار خود را به عنوان یک تنظیم کننده آغاز کرد. اولین کار رسمی خود را در سال 1987 (یعنی در سن 17 سالگی) برای خواننده ای انگلیسی انجام داد و بسیار در زمینه کارش خوش درخشید. به طوری که پس از انتشار آلبوم تنظیم شده توسط وی ، درخواست های زیادی برای تنظیم ترانه ها از داخل و خارج کشور به او داده شد.
در سال 1990 به آمریکا نقل مکان کرد و در مدت زمان کوتاهی توانست به یکی از بهترین تنظیم کنندگان آن منطقه تبدیل شود. در سال 1999 با خانمی از ساکنان لس آنجلس ازدواج کرد. ریک در طول زندگی هنری خود با هنرمندان سرشناسی کار کرده است. از آن ها می توان به یانی ، سلین دیون ، ماریا کری ، جنیفر لوپز ، جسیکار سیمپسون ، بری مانیلو و مارک آنتونی اشاره کرد.
ریک در سال 2008 با یانی آشنا شد و یانی که از هنر او با خبر بود از او برای همکاری در پروژه Yanni Voices دعوت کرد. به گفته های یانی ، یانی بسیار از کار ویک راضی است و به احتمال زیاد این همکاری تا بعد از پروژه Yanni Voices هم ادامه خواهد داشت.آخرین کار ریک تنظیم آهنگ های یک سریال تلویزیونی 80 الی 90 قسمتی آمریکایی است که در سال 2011 پخش خواهد شد.


ببخشید اگر خیلی کم بود ... آخه هیچ اطلاعات خاصی از ریک در دسترس نیست ... تا همینجا را هم به سختی گیر آوردم!

[ سه‌شنبه 26 مرداد 1389 ] [ 22:29 ] [ علیرضا ]

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ی سایت و مطلع شدن از اخبار و پست ها از طریق ایمیل ، لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:

ورود به خبرنامه