X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
صفحه اصلی پست ها زندگینامه یانی آر اس اس نسخه موبایل تماس با ما
لینک دوستان
آمار سایت


 

سلام به دوستانی که همیشه  طرفدار یانی هستند و همینطور پست های این سایت هم دنبال می کنند.

این پست در مورد خاطرات دوست خوبمون حامد عزیز هست که خیلی از شما ایشون رو می شناسید.حامد نوازنده کیبورد و پیانو که مدیر صفحه طرفداران ایرانی یانی در سایت Yannicommunity هست در تاریخ 1 مهر 90 پس از سال ها انتظار موفق به دیدن یکی از اسطوره های موسیقی جهان یعنی یانی شد.

این کنسرت برای اولین بار در کشور ارمنستان اجرا شد که نظیر اون رو کسی ندیده بود.ایرانی های حاضر در سالن به قدری یانی رو تشویق  کردند که باعث شد یانی قول یک کنسرت دیگر درسال آینده  در ارمنستان رو به طرفدارانش بده! 

یک فایل به صورت PDF هست که حامد تهیه کرده و تمامی خاطراتش رو از روز اول سفرش تا انتهای کنسرت،به صورت کامل به همراه عکس های مخلف  تهیه و تعریف کرده!

اگر دانلود نکنید از دستتون رفته!

اگر تعداد بازدید و دانلود فایل های این پست متفاوت باشه در پست های بعدی چند ویدیو دیدنی از جهات مختلف که حاصل فیلمبرداری حامد و دوستانش هست رو براتون به صورت HD میگذاریم....


 

Hamed's Memories - 9.9 MB - PDF - PicoFile


 


 

نکته ای جالب توجه در ابتدای کنسرت هست که یک اتفاق غیر منتظره افتاد!

یانی درهنگام ورودش به استیج  برای اولین بار زمین خورد!

او بعد از اجرای چند آهنگ گفت:قبل از کنسرت شخصی از من سوال کرد که آیا برای امشب برنامه خاص یا سورپرایزی دارید و من جواب دادم هنوز نه.

بنابر این من هم برای اولین بار روی استیج برای گرفتن توپ شیرجه رفتم!


 


 


 

در انتهای کنسرت ایرانی های حاضر در سالن که شاید نصف جمعیت رو شامل می شدند عشق وعلاقه خودشون رو به یانی نشون دادند.

برای چند لحظه تمام سالن با جمله (یانی دوست داریم) و تکرار نام ایران به زبان فارسی  طنین انداز شد و مترجم ارمنی حاضر در سالن که صحبت های یانی رو ترجمه می کرد جملات طرفداران از ایران رو برای یانی ترجمه کرد و این بسیار خوشحال کننده بود.


 


 


Yanni Armenia 2 - 7.6 MB - FLV - PicoFile


 

در پایان نکته ای که قابل تأمل هست اینه که حامد گفت:

فردای روز کنسرت ، تعدادی از دوستان همراه در سفر در رستورانی که برای صرف ناهار رفته بودند ، نوازنده پرکاشن (یوئل دل سول) و نوازنده گیتار بیس (گابریل ویواس) را در آن رستوران با هم دیده بودند.دوستان می گفتند که برخورد این دو هنرمند بسیار بسیار صمیمی بوده و به محض دیدن طرفداران خود از جای خود بلند شده و به گرمی با همه افراد برخورد می کردند.البته دوستان بسیار خوبم لحظاتی با آنها گفتگو کرده بودند و به خصوص در مورد جمعیت ایرانی حاضر در سالن در شب گذشته و همینطور اجرای کنسرت یانی در ایران صحبت کرده بودند.


 


 


 


 

این دو هنرمند در مورد اجرای کنسرت یانی در ایران گفتند :

ما و یانی بسیار مشتاق اجرای کنسرت در ایران هستیم و اجرای کنسرت در ایران را بسیار خوب و متفاوت تلقی می کنیم ، اما امیدواریم روزی در ایران شرایطی فراهم شود و اوضاع موجود در ایران به گونه ای بهبود یابد که یانی به همراه ما نوازندگان گروه، بتوانیم در ایران کنسرت اجرا کنیم و دل مردم را شاد کنیم...


 


 

به  امید محقق شدن این آرزو...

 

[ پنج‌شنبه 5 آبان 1390 ] [ 01:02 ] [ سامان ]

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ی سایت و مطلع شدن از اخبار و پست ها از طریق ایمیل ، لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:

ورود به خبرنامه