X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
صفحه اصلی پست ها زندگینامه یانی آر اس اس نسخه موبایل تماس با ما
لینک دوستان
آمار سایت

http://s9.picofile.com/file/8289194942/New_York_Feb_11_2003.jpg


تعدادی اندک از نامه هایی که باعث بازگشت یانی پس از ترک موسیقی در سال 1998 شدند:

نامه ای از یک پسر نوجوان به دستم رسید که تعریف کرده بود چطور موسیقی من مانع خودکشی او شده است. (بعدا او و خانواده اش برای تشکر از من به پشت صحنه کنسرت آمدند. همگی آنجا ایستاده بودند و گریه می کردند و من به شدت حالم دگرگون شده بود. لحظه بی نهایت فوق العاده و شگفت انگیزی بود.)


زمانی دیگر در تور Tribute، پسر جوانی را ملاقات کردم که شیمی درمانی کرده بود. او به من گفت که وقتی به آهنگهای من گوش می داده، تجسم می کرده که تومورش کوچک و کوچک تر می شود. و این اتفاق افتاده! بیمارستان هم برای زنده ماندنش یک مدال به او اهدا کرده بود. او را هنگام بخش سوال و جواب در کنسرت ملاقات کردم که به استیج نزدیک شد و مدالش را به من داد. هنوز هم آن مدال را در دفتر کارم دارم.


یک مادر برایم از این نوشته بود که دختر بسیار کوچکش دستخوش یک بیماری مرموز شده بود و دیگر نمی توانست صحبت کند یا حتی خودش غذا بخورد و فقط زمانی غذا می خورد که موسیقی من پخش می شد.


کسی دیگر از معلولیت وخیم یک نوزاد و همچنین ناتوانی مادرش و لحظاتی گفته بود که آنها با هم در آرامش همراه آهنگهایی که ساخته بودم به آرامی می رقصیدند. وقتی او تنها 1 ماه داشت فوت کرد و والدینش در مراسم خاکسپاری آهنگ "Until the Last Moment" (تا آخرین لحظه) را پخش کردند.

از کتاب یانی در گفتار (صفحه 450 تا 451)

[ جمعه 22 مرداد 1395 ] [ 13:44 ] [ Saman ]

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ی سایت و مطلع شدن از اخبار و پست ها از طریق ایمیل ، لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:

ورود به خبرنامه